O nas

Jesteśmy polską firmą z tradycjami, założoną w Łodzi w 1992 roku. Już kolejne pokolenie inżynierów, absolwentów Politechniki Łódzkiej dba w naszej firmie o najwyższy standard usług. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz kompleksowej obsłudze instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz sanitarnych. Od samego początku działamy na terenie całego kraju i realizujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jaki i dużych inwestorów.

Jesteśmy wieloletnim, certyfikowanym przedstawicielem niemieckiej firmy Viessmann, wiodącego producenta systemów grzewczych na arenie międzynarodowej. Ponadto prowadzimy salon firmowy oraz Autoryzowany Serwis Viessmann.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalizm oraz wysoka elastyczność. Zlecenia wykonujemy zgodnie z oczekiwaniem inwestorów, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam uniknąć błędów nierzadko popełnianych przez „tzw. fachowców”. Nie bez powodu klienci chętnie do nas wracają oraz polecają znajomym i najbliższym.